EN
Hakkımızda
Biz Kimiz?

1977 yılında elektrik sektöründe faaliyet göstermeye başlayan 4M ALTIN ELEKTRİK LTD. ŞTİ. sektörü her zaman yakından takip etmiş ve yapmış olduğu yatırımlarla müşterilerine en gelişmiş teknolojiyi sunmayı hedeflemiştir. Kalitesi ve güvenilirliği açısından ürettiği ve sattığı tüm pazarlarda, o pazara ait kalite belgeleri, standartlara uygunluk belgeleri bulunan ürünlerden seçmiş ve öncelikle müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Küreselleşen dünyada rakiplerinden farklı olmayı benimsemiş, ekip ruhu ve takım çalışmaları ile pazar şartlarını doğru zaman ve doğru zeminde yakalamıştır. İş ortakları ve müşterileri tarafından tercih edilerek kendisini günümüzün başarılı firmalarından biri olma yolunda kanıtlamıştır.

Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla sektörde yerini alan 4M ALTIN ELEKTRİK LTD.ŞTİ. önümüzdeki yıllarda da aynı hizmet anlayışını sürdürecek- tir. Firmayı tanıdığınızda farkı hissedecek, profesyonel bir iş birliği yapmanın rahatlığını güven duygusuyla birlikte yaşayacaksınız.

Misyonumuz Nedir?

4M ALTIN ELEKTRİK, kuruluşundan bugüne “Her Şey Güvenle Başlar” sloganıyla elektrik sektörüne hizmet etmektedir. Üretimde daima pazarın beklentilerine uygun çalışmalar yapmış ve aynı zaman da maliyetlerini kontrol altında tutmayı başarmış.

Tüketimde ise kalite, estetik ve fiyat üçgenini kendisine ilke edinerek, değişen dünya, değişen müşteri beklentilerine ve farklı kültürlere hitap etmeyi başarmış olan 4M ALTIN ELEKTRİK LTD. ŞTİ. bunu gelecekte de koruyacaktır.

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamızda kuruluşundan bu yana “Her Şey Güvenle Başlar” sloganına dayanan yönetim anlayışı ile sektörün şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmeyi hedeflemiştir.

Şirket Politikamız
  • Müşteri Memnuniyetine Odaklanmak
  • Verimli Çalışmak
  • Çağın Yenilikerini Yakalamak için AR-GE Araştırmaları Doğrultusunda Teknolojiyi Takip Etmek
  • Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projelerinde Yer Almak
  • Her zaman Rekabetçi Olmak ve İş Arkadaşlarımıza da Bunu Yansıtmak
  • Hizmet Kalitesini Geliştirmek için Yeni Yollar Denemek
  • Uluslararası Pazarlarda Hizmet Sağlamak
Kurucumuz Mustafa ALTIN

4M Altın Elektrik ve grup firmalarının kurucusu Mustafa ALTIN. 5 Haziran 1977 günü şirketi kurdu, Altıparmak Caddesinde bir yer açarak taahhüt ve tesisatla işe başladı; Liderlik ve girişimci ruhu çalışma hayatı boyunca hep ön planda oldu.

Bu süreç içerisinde bir süre Elektrikçiler Odası Başkanlığı görevini üstelendi ve her zaman oldukça aktif çalıştı. 1985’te ve 1990’da milletvekilliği teklif edildi, fakat kendisi siyasi kariyer hiç düşünmedi. 1990’da büyük oğlu Mesut ALTIN, şirket olarak taahhüt işini bırakıp; elektrik malzemeleri toptancılığına geçmek istediğini söyledi.

Şirkette köklü bir değişiklik isteyen bu yeni stratejiye karşı olumlu duruşuyla ve kendisinden sonra ki neslin düşüncelerine yatırım yaparak girişimci, lider ve yenilikçi ruhunu kanıtlayan sayın kurucu, 2008 yılında bayrağı başta şirketin bugün ki Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ALTIN ile birlikte kardeşleri Metin Altın ve Malik Altın’a teslim etti.

Şirketin her zaman başarısını amaçladı ve bu sayede daha fazla istihdam yaratmanın halkımız için önemli bir yere sahip olduğunu belirten eski başkan; ülkemize ve milletimize uzun yıllar bu sektörde gönülden hizmet etmiştir.

Yönetim Kurulu
Yönetim Kurulu Başkanı
Mesut ALTIN
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Metin ALTIN
Yönetim Kurulu Üyesi
Malik ALTIN
Tarihçemiz
1977 Şirket Kuruldu
19XX Gazcılar Şube Açılış
19XX Gazcılar Şube Kapanış
20XX Bağlarbaşı Şube Açılış
20XX Aplus224 Fabrika Çalı Açılış
20XX Yıldırım Şube Açılış
20XX Bandırma Şube Açılış
20XX Bandırma Şube Kapanış
20XX Küçük Sanayi Şube Açılış
20XX Yıldırım Şube Kapanış
20XX Yıldırım Şube2 Açılış
20XX Yıldırım Şube2 Kapanış
20XX Küçük Sanayi Şube Kapanış
20XX Aplus224 Fabrika Kapanış
20XX Eskişehir Şube Kapanış
20XX Merkez Bina Açılış
Yeniliklerden ve Fırsatlardan haberdar olmak için bültenimize abone olun.